O mnie

Dj Bolero

O mnie

Witam! Nazywam się Marcin Sewioł i mieszkam w Krakowie. Muzyka od dziecka była moją pasją, a jako DJ pracuję od 25 lat. Od kiedy pamiętam, to właśnie muzyka dawała mi najwięcej przyjemności, dlatego postanowiłem dzielić się nią z innymi.

Wychowałem się w latach 80-tych i to właśnie ten okres jest najbliższy mojemu sercu. Piękne wspomnienia dotyczą również lat 90. i muzyki tej dekady. Na moich imprezach usłyszycie i zabawicie się przy muzyce od lat 60. do muzyki współczesnej.

Na każdej imprezie gram takie utwory, przy których to Wy będziecie się bawić najlepiej. Przed swoim występem ustalam z klientem indywidualnie, jaka muzyka będzie grana.

Przy okazji wesel czy innych imprez z udziałem najstarszych osób zagram dla Państwa tanga, walce i starą muzykę biesiadną. Dla młodzieży i najmłodszych muzyka klubowa i ta najlepsza z ostatniego okresu z list przebojów, również zagości na parkiecie przy moim udziale. Uważam, że każdy styl muzyczny może nadać się do zabawy, jeśli tylko umiemy i chcemy bawić się dobrze.

Oczywiście również przy okazji takich imprez jak wesela, studniówki itp. poprowadzę jako wodzirej zabawy, konkursy oraz całą imprezę tak by była niezapomniana.

Kontakt

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, zapraszam do kontaktu.

666-095-345

kontakt@weselegram.com.pl